لوگوی هدف

رویداد هدف چیست؟

ما در رویداد هدف دور هم جمع شده ایم تا هوش مصنوعی را موشکافانه بررسی کنیم . این رویداد  متخصصان، محققان، مبتکران، سیاست گذاران، سرمایه گذاران، کسب و کارها  و دانشجویان را گرد هم می آورد تا آخرین روندها، چالش ها و فرصت های هوش مصنوعی را در زمینه های  به سرعت در حال تحول هوش مصنوعی بررسی کنند.

در رویداد هدف، شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت که از کارشناسان برجسته در زمینه های تخصصی خود بیاموزند، در بحث‌ها و کارگاه‌های آموزشی تعاملی شرکت کنند و نوآوری‌ها و ایده‌های خود را برای مخاطبان هدفمند به نمایش بگذارند. پتانسیل هوش مصنوعی در زمینه های مختلف  بسیار زیاد است و ما معتقدیم که رویداد هدف  بستر مناسبی برای کشف و پیشبرد این پیشرفت‌های هیجان‌انگیز است.

چرا رویداد هدف؟

پنل انتقال تجربه با موضوع چالش های هوش مصنوعی در سلامت و درمان 

شبکه سازی با متخصصین و فعالان هوش مصنوعی

برنامه ویژه سرمایه گذاری روی طرح های نوآورانه

نمایشگاه دستاورد های کاربرد هوش مصنوعی در سلامت و درمان

هدف یک سلسله رویداد است.

نمای کلی

هدف یک گردهمایی از متخصصان، کارشناسان و افرادی  است که به هوش مصنوعی علاقه مند هستند. این رویداد در یک نیم روز برگزار می‌شود و برنامه‌ای پویا از سخنرانی‌های کلیدی، بحث‌های میزگرد، جلسات گپ و گفت و نمایش دستاوردها را به همراه دارد.

هدف بررسی آخرین روندها، چالش‌ها و فرصت‌ها در زمینه هوش مصنوعی و ایجاد بستری برای ذینفعان برای تبادل نظر، همکاری در راه‌حل‌های نوآورانه و یادگیری از کارشناسان برجسته در زمینه های مختلف  است.

هدف یک رویداد نیست، یک سلسله رویداد است که در فواصل زمانی مشخص و  هر بار طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد.

ثبت نام در رویداد هدف

    در صورت تایید لینک پخش زنده رویداد برای شما پیامک و ایمیل می شود
  • اگر دانشجو هستید دانشگاه محل تحصیل تون رو وارد کنید